Když on nemá rád zvířata, ale ona je miluje…

Najdou se páry, kde se po čase zjistí, že daný muž nemá rád zvířata, ale žena zvířata miluje. I takové páry skutečně jsou a rozhodně to není jednoduché, protože je jasné, že pokud žena bude nějaké to zvíře chtít, může to na konec dopadnout tak, že si žena vybere zvíře a nikoliv partnera, pokud by se stalo, že by to došlo tak daleko, že by dal daný partner ženě na výběr. Opravdu i takové situace se stávají. Je to stejné, jako když dá žena muži ultimátum, aby si vybral, jestli daná žena nebo alkohol. Mnoho mužů si vybere alkohol a to proto, že jsou na něm závislí.

Bohužel lidé jsou opravdu různí a každý preferuje něco jiného.

pěkný pes

Jestliže dáte ženě ultimátum, aby si vybrala, jestli vy nebo nějaké zvíře, je možné, že si vybere nějaké zvíře, protože jí je daleko příjemnější mít například psa, než přítele. Rozhodně i to se může stát.

Úplně nejlepší je, pokud nebudete nikdy na nikoho tlačit, jestli vy nebo nějaké zvíře. Je možné, že ve výsledku by to dopadlo tak, že byste se hodně divili, protože váš partner by si vybral zvíře.

Je jasné, že nejlepším řešením takové situace je nějaký kompromis a to ve smyslu toho, že se domluvíte na tom, že to s nějakým zvířetem zkusíte, ale musí to být ze začátku nějaké menší zvířátko, aby si daný muž zvykl na to, že s vámi v domácnosti ještě někdo žije. Pokud chce žena vyloženě psa, bylo by lepší pořídit ze začátku něco menšího, jako je například jezevčík nebo yorkšír.

pěkná zvířata

Časem uvidíte, jak to se zvířátkem zvládáte. Je jasné, že pokud člověk bydlí v rodinném domě ,je to velká výhra pro všechny, protože dané zvířátko bude mít jistě radost z toho, že může běhat venku na zahradě. Problém to ale může být, pokud bydlíte v bytě, protože zejména partner může mít ze začátku s něčím takovým větší problém, než jste čekali a to do doby, než si zvykne. Na všechno se dá si dnes zvyknout, ale bude to rozhodně trvat.

Je možné, že na konec nebude mít partner problém se zvířetem v domácnosti a ještě si dané zvířátko zamiluje a pokud dané zvířátko někdy odejde, také mu po něm bude smutno.