Nejlepší escape roomy v Kolíně

Jsme Enigma Escape a nabízíme svým zákazníkům ty nejlepší escape roomy v Kolíně. Poskytneme vám 90 min naprosto nezapomenutelné zábavy, kterou budete vzpomínat ještě dlouhá léta. Pojďte k nám si to vyzkoušet na vlastní kůži! Najdete nás v ulici Politických vězňů 33 – u kruhového objezdu nikoliv u křižovatky.

Tajemství smrtelné videokazety

Máme na výběr ze dvou jedinečných her: Samara a Dvojitý agent. Samaru si s velkou pravděpodobností vybaví většina z vás. Malá holka s černými vlasy přes obličej, která zabíjela všechny lidi, kteří se odvážili podívat na tajemnou nahrávku. Velmi populární americká variace původně japonského hororu z roku 2002 pokračuje. Tentokrát ale se záhadná kopie Samařiny videokazety nachází v Kolíně a postupně zabíjí místní obyvatelstvo. Jedinou možností, jak ukončit tuto kletbu, je zničit nahrávku na místě, kde je Samara pohřbena. Druhá již dříve zmíněná hra, Dvojitý agent, je z prvorepublikových kolínských ulic a vaším úkolem je zjistit, co se stalo s agentem Georgem. Váš kolega se vám svěřil s pravděpodobně největším tajemstvím Sovětského svazu – plánem na ovládnutí světa. Najděte kamaráda a utečte KGB! Máte pouze 90 min!

Najděte svého kolegu a utečte KGB

Organizujeme také firemní teambuildingy, díky čemuž se vaši pracovníci stanou skvělou partou lidí, na kterou rozhodně bude spoleh a naučí se spolupracovat. Můžete také u nás zařídit jedinečnou rozlučku se svobodou, která zajistí vám zážitky na zbytek večera a hezké vzpomínky do budoucna. Nebojte se samozřejmě také přijít se svými žáky na skvělý školní výlet, který určitě bude patřit mezi jejich oblíbené třídní exkurze. Možná chcete udělat radost někomu jinému a rádi byste mu koupili něco výjimečného? Pomůžeme vám! U nás můžete pořídit dárkový poukaz, a to netradičně zabalený. Speciální krabičku, kterou bude muset obdarovaný rozlousknout, než se dostane k obsahu.

V případě, že máte zájem, tak neváhejte a podívejte se na naše webové stránky, napište nám nebo nám zavolejte.