Ubytování v kempu a sex ve stanu, Teplá Vltava na Šumavě

Můj neuvěřitelný erotický příběh se mi přihodil v letošním roce „dva tisíce dvacet tři“. Bylo to na Šumavě v kempu u Soumarského Mostu. Kde jsem poznal naživo dvě úžasné SEXY MILF ZRALÉ ŽENY. Kdo zná jižní Čechy, netřeba představovat, kde se tato nádherná, malebná, šumavská krajina nachází. Já s přítelkyní cestuji, co se dá, jak po Česku, tak i v cizině. Ale Šumava je místo, které se nedá popsat jedním slovem, pro mě je to srdeční záležitost. Samozřejmě se mi také děsně moc líbilo minulý rok v Krkonoších u Špindlerova Mlýna v kempu Medvědín. Chodil jsem se tam každý poledne čvachtat do Labe a užíval si klid a pohodu šumící řeky. Bože, a kolik obdařených, prsatých ženských se tam chodilo v průhledných bikinách koupat do řeky. Další objev jsem udělal nedávno v Rakousku. Teče tam řeka „Traun“ Travna. To je vyloženě křišťálová voda, úplně jiná než Labe či Vltava. Ale o tom napíši, až někdy příště, protože i u řeky Labe i u Travny se mi stal moc krásný nudistický zážitek, na který rád vzpomínám.

Jmenuji se Vít, svátek mám patnáctého června, mé jméno je latinského původu a pochází ze slova „vitus“ a mělo by znamenat veselý či živoucí. Mým pěkným jménem se honosí i český politik – místopředseda vlády pan Mgr. Rakušan či pan herec, režisér Olmer. Mám tento rok krásných čtyřicet sedm let, měřím cirka sto osmdesát osm centimetrů, a váha se mi zastavila na osmdesáti pěti kilech, hnědé kratší vlasy, zatím na hlavě plešku nemám a jsem stále bezdětný. No, a doma mám baculatou, ceckatou, prdelatou, ukecanou ženskou, která je o deset centimetrů menší než já, zdobí jí krásné kulaté šestky prsa, má dlouhé černé havraní vlasy a jako by vypadla té sexy herečce Simoně Chytrové. Znáte ji, ne? Dříve hrála ve filmech „Playgirls, Tankový prapor, Ještě větší blbec, než jsme doufali“. Teď už jsem dlouho o Simoně v televizi neslyšel. Ani nevím, kde je jí vůbec konec. Když je možnost, rád se podívám na filmy, v kterých hraje.

nahé tělo

Od jara jsme s mojí Helenou plánovali společně letní dovolenou na Šumavě, že si poprvé splujeme část Teplé Vltavy. Zjistili jsme si všechno předem, a že si postavíme velký stan v lesním kempu u Soumarského Mostu, kde jsme ještě nikdy před tím nebyli. Dle fotek z webové stránky to tam mělo vypadat velmi pěkně. Ano, neměli tam umývárny s teplou sprchou a splachovacími záchody, ale na těch pár dní bychom to přežili, vynahradila by nám to božská příroda a ta nádherná bublající a zurčící řeka. Sprchu na umývání bychom řešili tak, že bychom si napustili vodu do solárního vaku, a slunce by nám tu vodu na osprchování rychle ohřálo. V kempu bychom si koupili točené pivko a třeba nějakou polívku, klobásu s chlebem a hořčicí a zbytek bychom jezdili autem nakupovat do sousedního města Volary, tam to znám moc dobře. A je to jen cirka pět kilometrů od kempu.

V květnu jsme si zamluvili na sedm dní místo v kempu, na konec druhého týdne v červenci, to bývají největší parna, tak abychom vypadli z vyhřátého paneláku. Jo, abych nezapomněl, bydlím v Týně nad Vltavou. To je takové osmi tisícové městečko severně od Českých Budějovic. Kousek od atomové elektrárny Temelín. Bydlím na sídlišti mezi ulicemi Pod lesem, Husovou, Malostranskou a Vodňanskou. Tak v tom jednom paneláku. A pokud byste někdy projížděli Týnem, nebo zde strávili několik dní, určitě je zde pár věcí k navštívení, například: „na náměstí v centru města je Vltavotýnské podzemí, ale myslím, že vstup a lístek je jen na telefonní objednávku předem. Dále městské muzeum. Pro milovníky bicyklů se na kole dostanete třeba do Hluboké nad Vltavou. Kouknout se můžete i na vodní nádrž Hněvkovice, ale ta je v létě docela často zelená a nevhodná ke koupání. Zámek Bechyně, muzeum Království času v Protivíně, Stádlecký řetězový most a jiné turistické zajímavosti“.

akt ženy

Ale vraťme se zpět k mému výletu na Šumavu. S předstihem jsem zamluvil rodinnou kanoii na dva dny, abychom si tu část dovolené pěně užili sjížděním Teplé Vltavy. Prvním den bychom jeli ze Soumarského Mostu – obec Pěkná „plavba dlouhá 16 km“ a za tři dny by jsme vyrazili ze Soumaráku, až na konec do Nové Pece „plavba dlouhá 26 km“, kde začíná vodní nádrž Lipno a tam by bylo výstupní místo. Všechno jsme měli parádně naplánované. Týden před tím jsme nakoupili i nějaké paštiky a párky v konzervě, nějaké instantní polévky. Sebou jsme si zabalili i kotlík na guláš, plus něco malého na oheň. Celou dobu se zdálo být vše v pohodě. Jenže moje ženská si tři dny před odjezdem vyvrtla kotník a dali jí to ve špitále u hakima do dlahy a přidali jí k tomu dvě berle. Hned jsem jí řekl, že bez ní nikam nejedu, přece jsme si slíbili, že si to sjedeme spolu. Ale moje Helča mi začala stále opakovat, že přece nebudu o prázdninách s ní trčet doma, když jsem se na to celou dobu těšil a ona to beze mě pár dní vydrží. Jen ať jedu, a až se jí to zahojí, tak třeba za dva tři týdny pojedeme spolu a já si to zopakuji a aspoň jí budu dělat průvodce na vodě. A třeba tam zažiji bez ní nějaký nevšední sexy zážitek a začala se tomu smát. Už dlouho jsme se Helenkou bavili o tom, že bychom chtěli zažít v kempu něco erotického. Třeba nějakou náhodnou trojku či čtyřku s kempařkami. A zase se začala smát a říkala: „tam na to asi lidé nebudou mít náladu, na nějaké to večerní erotické sbližování do stanu“.

Já jen kývl souhlasně hlavou a za tři dny v pátek, jsem brzo ráno v sedm hodin, naložil věci na stanování do auta a vyrazil směr Vodňany, Bavorov, Prachatice, Volary a okolo půl deváté jsem byl na místě. Zajel jsem zaplatit do tábořiště a za pár minut jsem si už našel krásné místo u lesa, co nejdál od kempujících lidí. Chtěl jsem mít klid, abych se pořádně vyspal. Jinak, kemp byl zaplněn asi jen tak na třicet procent, takže opravdu božský klid. Asi za dvě hodiny jsem měl postavený stan a přesně o půl dvanácté i zařízený. Nafoukl jsem si dvě matrace, pod ně dal karimatky a na to vše spacák, a ještě jeden spacák na sebe. Hodil jsem do sebe paštiku s rohlíkem, rajčetem a paprikou, vysočinou salámem a natáhl se do rozkládací plátěné židle a užíval si ten líbezný klid. Občas z lesa zakukala kukačka, projeli po řece vodáci, zamávali jsme si navzájem a ve dvě hodiny jsem si vzal na sebe černé slipové plavky a vydal se ochladit poprvé do Teplé Vltavy. No, musím říct, že se sice řeka jmenuje Teplá, ale připadala mi hodně studená. Párkrát jsem se tam potopil hlavou pod vodu, ale raději vylezl na břeh na deku, protože voda byla opravdu studená jako led.

nahá dívka

Ležící na dece, opřený o lokty, jsem koukal, jak si to z protějšího tábořiště na druhé straně břehu zamířily do vody dvě holky ve vykrojených sexy plavkách, no spíš to byly pořádné vyvinuté „macandy“ prsaté milfky. Koukly jsme na sebe, zamávaly jsme si a já na ně promluvil „ahój holky, voda je sice studená, ale osvěží“. Ony se na mě podívaly, bylo vidět, že se jim do té ledové vody moc nechce, ale když viděly, že jsem mokrý a absolvoval mrazící koupel ve Vltavě, rychle se tam ponořily a za pár vteřin hned vyskočily. Začaly tam po sobě cákat vodou a já pozoroval, jak se jim bradavky krásně zvětšují a pořádně tuhnou. Ony na mě koukly a zavolaly „pojďte se za námi ještě jednou ochladit!“ Samozřejmě jsem jim zamával a řekl, že jó, že se rád zchladím, protože slunce paří o sto šest. A za pár vteřin jsem byl u nich.

Rád bych Vám ty zralé příjemně ceckaté mature maminy popsal. Ta jedna starší milfka byla blondýnka v bílých jednodílných plavkách a prsa jí narostly fakt obří, až gigantická, asi tak sedmičky a vypadala podobně jako ta herečka z devadesátek, co hrála ve filmu Tankový prapor „četařka Babinčáková“ Martina Adamcová. Nó, ta s tím nevyholeným bobrem a fešnými vojenskými dudami. A ta druhá mi připomínala hnědovlasou herečku Michaelu Kuklovou, taktéž hrála ve filmech v devadesátkách. A ta měla kozičky sice o něco menší, ale slušné výstavní podlouhlé pětky ve žlutých bikinách bez výztuže. Úplně jsem zapomněl, že kolem proplouvají kajaky a kanoe loďky a koupají se vedle nás i dva starší páry. Seniorští dědové tajně koukaly na ty koupající se kozaté samice v řece a jejich postarším babám to očividně vadilo. Takže za chvilku babky zavelely, že musí jít z vody ke karavanu, hrát člověče nezlob se, a taky aby v té ledárně neprochladli. Dědouškové se ještě tajně otočili po těch kozatkách v řece a za minutu už měli po prdeli. Já se jen usmál a začal se s holkami vybavovat, odkud jsou, do kdy tu jsou, a tak různě. Asi tak pět až deset minut jsme stály ve vodě a ženský se mě ptaly, kde mám kamarády, nebo nějakou ženu. Ale když ze mě po chvilce vytáhly, že jsem tam ve stanu sám, začaly se chichotat, jak nějaké teenagerky, co je pustily ze střední školy. A ať za nimi zajdu na protější břeh k bílému autu, tam kde je oranžový stan a tam si můžeme dát společného panáka alkoholu na zahřátí a můžeme spolu okecat.

nahá žena

Slíbil jsem jim, že za nimi přijdu na večer, ale musím si k nim vzít suché šortky a tričko, jinak bych tam u nich ve vlhkých plavkách prochladl. Ukázaly mě místo, které bylo o kus dál, a že se to tam dá přejít a nemusím obíhat po silnici celé tábořiště. A když si vytáhnu šortky tak deset centimetrů nad kolena, dostanu se za nimi úplně v pohodě. A ještě, než jsem odešel ke svému stanu, ta mega sympatická, dudatá bloncka mi nadiktovala své mobilní číslo, ať si ji uložím jako „lesní víla“. Já si ji ale tajně uložil jako „Dolly Buster ceckatá lesní víla“. Rozloučili jsme se a vrátil jsem se ke svému plátěnému příbytku. Asi na dvě hodiny jsem si dal pohodového šlofíka a mezitím mě vzbudily zprávy od lesní víly. Prý se na mě těší, že si spolu zahrajeme prší a člověče nezlob se, a kdo prohraje, musí vypít panáka na ex. No, tak taková hra by se mi s nimi moc líbila. Já si dal u svého stanu ohřátou odpolední sprchu, trochu se dal do gala a v šest navečer se vydal za holkami. Vzal jsem i batůžek s nějakými sladkostmi, přidal flašku rumu a přebrodil se za nimi na druhý břeh. Stanovaly úplně nejdál, co to šlo. Měli své postraší auto zaparkované u lesíka a hned za ním postavený stan, takže na ně téměř nikdo ze vzdálených trempů neviděl. Ještě tam měly pověšenou plachtu z dvou stran, takže si udělaly luxusní soukromí na jedničku.

Holky tam zrovna připravovaly něco voňavého na plynovém vařiči, a pořád se něčemu tlemily. Já je zezadu překvapil a nahlas pozdravil „ahoj už jsem tu mé lesní víly“. Jakmile mě uviděly, hned mě řekly, že už jsem tu měl dávno být, a že se těší, až si zahrají společenské hry s pořádným mužským. Že za těch pár dní, tu nikdo kloudný nebyl, a jsem první ucházející chlap v kempu, kterého si pozvaly k sobě do apartmánu a zase se tomu začaly tlemit. Mladší okatá hnědočernovláska otevřela chladící box a vytáhla Colu a když viděla, že nesu rum, hned ho otevřela a že si musíme připít na seznámení. Představila se mi jako Klaudie a ta blondýnka jako Nora. Ještě jednou jsme tu rundu otočili a ani jsme se nenadáli a už jsme hráli člověče nezlob se. Holky se stále na něco vyptávaly, a já jim řekl, že bohužel moje přítelkyně se mnou nemohla, kvůli naražené noze a oni mi hned souhlasně odpověděly, že se o mě rády postarají, když tu nemám svoji ženskou.

nahota

A taky jsem jim práskl svůj plán na celý týden. Že chci sjet dvakrát Teplou Vltavu. Jednou splavit jen k obci „Pěkná“ a za další dva dny až dolů k Nové Peci u Lipna. A také se podívat po okolí, za týden v sobotu zajet autem do obce Lenora na slavnosti chleba a bude tam i soutěž o nejlepší guláš, zároveň si tam poslechnout skupinu Maxa band. A jen tak si udělat odpočinkový den nic neděláním. Vykoupat se v bazénu ve Volarech. Navštívit Kubovu Huť, vyšplhat na Boubín. A možná, když se nějaký den zadaří, tak bych rád navštívil místa jako „Klostermannovu naučnou stezku, chatu i rozhlednu. Vchynicko-Tetovský plavební kanál, Čeňkovu Pilu, Antýgl, bývalou Hauswaldskou kapli“. Holky měly rozzářené oči jako puk, protože si také chtěly půjčit kanoii, ale když si ji chtěly půjčit, byly už všechny zamluvené s předstihem. Hned jsem holkám navrhl, že pokud by náhodou chtěly jet se mnou, místo tam v kánoii samozřejmě je a za dva dny v deset dopoledne můžeme vyrazit. Ale musíme dodržet po nástupu do kánoe pár pravidel. To ani holky nevěděly, že jsou nějaká upozornění pro vodáky. Ale odsouhlasily mi, že se tam budou chovat dobře, nikde se nebudeme zastavovat a courat, žádný alkohol a hluk. A také dodržovat čas splouvání.

První hru člověče nezlob se, jsem s přehledem vyhrál a oni dvě si daly velkého panáka, protože prohrály. Klaudie šla zamíchat s bramborovým buřt gulášem a že už je hotový a může jej servírovat. Koukl jsem na její větší sexy zadek, s kterým se natřásala u kotlíku s gulášem, sjel dolů na nohy a najednou mi blonďatá baculatá Nora potichu říká „líbí se ti viď? určitě bys ji chtěl, viď?“ Já jí odpověděl „no i ty se mi moc líbíš Noro“. Koukli jsme na sebe a už to tam mezi námi ďábelsky jiskřilo. Klaudie připravila každému bílou plastovou misku s gulášem a dvěma rohlíky a už to nosila ke stolečku. Bože to byla vltavskosoumarská bašta. To uvařené jídlo v přírodě chutná úplně jinak než doma na plotně v paneláku.

prsa ženy

Za deset minut holky připravily na stůl další pochutiny a začaly jsme opět hrát člověče nezlob se. Myslím, že jsme každý několikrát za sebou prohráli a za každou prohru následoval trest, vypít opravdu velkého panáka kořalky. Za dvě až tři hodiny jsme byli v náladě, jak se patří. V deset večer už utichl hluk kolem všech stanů, a u našeho jediného obydlí svítily ve sklenici svíčky a potichu si hrálo rádio. Najednou mi přišla od mé holky Helenky zpráva. A že se jí po mě moc stýská a ráda by tam se mnou také byla. A ptala se mě, co jsem celý den dělal, jestli jsem se nenudil a jestli už jsem ve spacáku ve stanu. Musel jsem jí napsat pravdu, že jsou zde moc fajn maminy, s kterýma hraji člověče nezlob se a u toho vesele popíjíme. Moje Helča na mě nikdy moc nežárlila. Hned se vyptávala, jak jsou mladé/staré, jak vypadají a zda něco bude. Od té doby, co znám Helču, vím, že ona je silně bisexuálně zaměřená. Když koukáme spolu na erotické filmy na serveru freevideo porno a dlouhá videa, vždy mi u toho sledování říká, že když by byla někde nějaká erotická BI akce, nezkazila by žádnou zábavu a hned by se přidala v lízání lasturek a sání ženských prsou. Prostě se jí líbí jak muži, tak ženy. Ale doposud jsme žádnou takovouto gangbang akcičku s amatérkami nezažili. A klidně ať jí pošlu nějaké večerní fotky a představí mě ženským s kterými tam hraji a chlastám.

Noře a Klaudii jsem ukázal fotku mé nepřítomné ženy a hned se jim oběma zalíbila. Že je škoda, že nemohla přijet. Jistě by byla ještě větší sranda. Holky jsem poprosil, zda si je můžu vyfotit a poslat fotku své Helče. A že klidně, ale nejprve se zajdou převléci do něčeho ještě více sexy, než je budu fotit. Za tři minuty obě dvě vyšly ze stanu a čuměl jsem na ně jako puk. Nora měla šedé obtažené tílko bez podprsenky a krátké bílé leginové kraťasy. A Klaudie si vzala bílý nátělník a světle zelené legíny. Stouply si vedle stanu, objaly se za pas, dávaly si navzájem pusy a držely si navzájem jejich obří nafouknutá prsa. Já si je několikrát vyfotil, jako nějaký zkušený porno fotograf a mlsně koukal na jejich vztyčené bradavky, které jim trčely na vystavených melounech. No, co způsobil ten mobilní blesk, mi vyrazilo dech. Bylo vidět, že ani jedna z nich neměla kalhotky a jejich macaté kundičky byly nádherně zaříznuté v obtažených leginách. A k tomu ty monstrózní prsa s hnědými prsními dvorci, které byly vidět v tak průhledných tričkách, bože, to bylo něco tak nádherně erotického.

vášeň

Holky mi přes rameno koukly do mobilu na fotky a prý je mám své Helče poslat všechny. Zanedlouho Helča odepsala, že takové pěkné macaté, kozaté samice, by ráda potkala osobně a moc se jí obě dvě líbí. A chtěla by tam být s námi a opít se společně a užívat si ve čtyřce. Popřála nám příjemný zbytek večera a že jde masturbovat k nějakému porno videu, a ať ji zítra napíši, jak to s holkami dopadlo. Odhlásila se a vypnula telefon. Nora i Klaudie mi řekly, že mám super úžasnou ženskou. Že ne každá ženská by přenesla přes srdce, aby její chlap byl s dalšíma dvěma ženskýma někde daleko od domova, a ještě v lese v kempu ve stanu a rády by jí poznaly osobně. Odpověděl jsem jim, že to tak máme nastavené a neděláme si navzájem naschvály. Holky nalily další rundu panáků a začali jsme hrát karty prší.

Nora začala vyprávět její erotické EROTIC LIVE SEX SHOW příběhy, Klaudie se přidala a stále se vyptávaly, jaké mám zkušenosti v sexu. Samozřejmě v milování jsem zažil s Helčou ledasco, ale šukání v trojce, či čtyřce v gangbangu ještě ne, a s mojí Helčou to je stále náš velký sen. Ale pokaždé, když jsme na Amateri stránce hledali nějakou paničku do trojky, tak z toho sešlo. Holky se na mě podívaly a řekly „a nás bys chtěl ošukat!?“. To už mi v kraťasech stálo péro jako na povel. Klaudie si toho všimla a jen šibalsky zamrkala na svoji kamarádku. Nora se zvedla ze židličky, otočila se na mě zadkem a normálně si stáhla leginy přes zadek a já poprvé uviděl její nahatou bombasticky udělanou luxusní prdel a proužek její lesklé kundičky. Klaudie udělala to samé a já měl před očima, dva krásné, velké, oblé zadky, připravené na dotek a ošukání. Bože, chtěl jsem je ochutnat obě dvě. Strčit do nich jazyk a olíznout jejich mokré broskvičky.

velká prsa

Koukl jsem ze strany na stranu, jestli někdo nejde kolem stanů, nikdo nikde, asi šli už všichni na kutě, ale i tak jsem holkám řekl, ať zalezou do stanu a tam to budeme mít pro sebe větší soukromí. Nora i Klaudie zalezly natěšené do obydlí, zaplať pánbůh, že měly obří stan, dalo se v něm i stát. Holky si klekly na všechny čtyři, vystrčily na mě jejich vyholené lastury, stáhly si tílka pod kozy a já uviděl ty jejich mohutné monstrózní poprsí. Lokty byly opřené o karimatku, koziska a vztyčené bradavky se jim dotýkaly podložky. Klečel jsem za nimi a měl jsem dilema, kterou z nich opíchám dřív. Naslinil jsem si prostředníček a zajel jím do mladší černovlasé Klaudie. Ta tiše zasténala, podívala se na mě a znovu slastí zavrčela, až zakňourala. Noře jsem udělal levou rukou to samé. Začal jsem je střídavě mrdat prsty a ze stanu se ozývalo tiché mlaskání mokrých voňavých kundiček, přehlušované vzdycháním na střídačku.

Za pár vteřin se ve stanu lila příjemná vůně, odér jejich nadržených dámských broskviček. Za pět minut to z holek už teklo jak z vodopádu. Stáhl jsem si trenýrky a jako první šla na řadu Klaudinka. Jednou rukou jsem prcal Noru a druhou rukou jsem zavedl svého nabíječe do Klaudiny rozevřené škeble. Bože, to byla slast. Můj obnažený těšitel a fialový žalud se začali ohrnovat a její kluzká ústřice pouštěla štávičky jednu za druhou. Měl jsem za pár chvil mokrého, kluzkého klacka, který byl krásně zalepaný od kundího nektaru. Nora se najednou otočila a pusou si to namířila ke Klaudině pičce a k mému frajerovi. Vytáhl jsem ho z Klaudie a ona mi ho začala drsně honit a rvát si ho do své tlamičky. Bože, ve mě to bouřilo. Pak se otočila i Klaudie. Mezitím mě holky povalily na spacák a vzápětí si mě osedlala tučná devadesátikilová Nora.

dámský klín

Musím říct, že tohle jsem ještě v šukání s Helenkou nikdy nezažil. Čím více na mě Nora rejdila, tím více jsem byl nadrženější. Kozy jí pleskaly o břicho. Nasedávala si na mě, nahoru a dolů. Poskakovala si na mě jako luxusní kurvička. V koulích se mi mezi tím nahromadilo snad tuna horkého sperma. Jednou rukou jsem držel mlíčný, luxusní, gigantický kozy Klaudie a druhou rukou si přidržoval ještě větší enormnější cecky prcající Nory. Po patnácti minutách se holky vyměnily a na mně se vláčně projížděla Klaudie. Ta byla o něco hubenější, ale taky pořádná holka krev a mlíko. Ježíš Maria, já se snad z těch zralých oblých, kyprých mamin zblázním. Už to na mě rychlo přicházelo. Zeptal jsem se holek, co mám udělal s tou mojí náloží ve varlatech, že už to nemohu dlouho vydržet a musím to ze sebe brzo vystříkat. Holky se na mě podívaly, Klaudie v cupu letu slezla a začaly mi střídavě honit mého mokrého nenasytného čuráka. Za nedlouho jsem ze sebe začal stříkat smetanově bílý, lepkavý nektar. Obě dvě měly připravenou tvář před mým pérem a nechaly si to všechno nasměrovat přímo do jejich lačných pusinek. Zachytily a vysály ze mě téměř všechno. Jen pár kapiček jim ulpělo na houpajících se kozách. Ještě tak dvě až tři minuty ze mě cucaly vytékající mrdku a já z nich málem zešílel štěstím. Takhle božsky vysemeněný jsem nikdy v životě nebyl. A to mě semenila „vyprazdňovala“ moje Helča každý třetí večer.

Jak se říká „od cizích je to honění a kouření penisu nejlepší“. Nora s Klaudií mě udělaly neskutečnou slast, a hlavně se mi splnil můj dávný klukovský sen. Za další půl hodinu jsem se s holkami rozloučil, ony na sebe ještě lesbicky mrkly, a že se ještě spolu jednou udělají a vzájemně si udělají kundí fisting, než půjdou do spacáku. Já přebrodil opilej Teplou Vltavu a hurá do stanu na kutě. Další den jsem s holkami vyrazil na procházku soumarské bosiště, prohlédli jsme několik bunkrů „řopíků“, naučnou stezku Soumarské rašeliniště, dali si v nedaleké hospodě borůvkové knedlíky posypané tvarohem a polité máslem. Další den jsme společně vyjeli na řeku. Holky se celou dobu opalovaly v takových mikro titěrných bikinkách. Uf, vypadaly v těch bikinkách hodně šukézně. Vystoupili jsme z kánoe v Pěkné a vlakem se vydali zpět do kempu. Další dny jsme jezdili po okolí a navštívili téměř všechno, co jsme měli v plánu. Třetí den jsme si dali ještě jednou plavbu v kánoi a pluli až na konečnou k Lipnu. Samozřejmě jsem zažil moji nejlepší dovolenou, kterou jsem kdy měl. Teď už jsem pár dní doma, spolu s mojí milovanou Helenkou. Její nemocná noha se jí už zázračně uzdravila a jsme domluvený s Norou a Klaudií, že za čtrnáct dní si uděláme ještě jednou akci „šukací orgie“ v kempu u Soumaráku. Moje Helča se těší, že se také zapojí do bisexuálně lesbicko šoustacích orgií ve stanu. Splní se mi další sen, mít sex s třemi kyprými prsaticemi. Bože, jak já ty výlety na Šumavu miluji. Nikdy člověk neví, co krásného tam na něj čeká.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky zdarma?

A už jste někdy navštívili THREESOME PORN SEX CAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk

5/5 - (9 votes)