Zázrak do domácností

Uplynulo hodně let od doby, kdy se zavedla elektřina do domů. Také se hodně změnila celá technologie a v podstatě i závislost na tomto systému. Jenom představa kolik se vyrobilo vypínačů a zásuvek, které stojí jen kousek od propojení proudu k našim spotřebičům. O tom by mohl vyprávět nejen výrobce takovýchto komponentů. V dnešní době máme k dispozici tak široký výběr, že občas i zrak přechází. Vybírat si lze nejen z tvaru, který by se nám nejvíce hodil nebo líbil, ale i z různých barevných provedení. Poté již pohled na tak zdánlivou věc se také v mnohém mění. Na druhou stranu ani instalace není nijak složitá, když nám výrobce připraví jednoduchou cestu k zapojení, ačkoliv je pravdou, že mnohdy bude lepší toto nechat na specialistech. To nám ale nebrání ve výběru a nakoupení jednotných strojků, například si vše můžeme pořídit z produktové řady UNICA basic. Za značkou stojí samozřejmě jeden z nejpřednějších výrobců elektronických zařízení.

zásuvka

Nabídka produktů je skutečně velká.
Vypínače:
–  jednopólový s orientační barevnou kontrolkou nebo i bez ní
– střídavý, opět v nabídce s kontrolkou nebo bez a navíc si lze vybrat se širokého klasického provedení nebo úzkého
– křížový, kontrolka je znovu v nabídce
– sériový, případně další jako ovládací, žaluziový a podobně
– do kuchyně bychom neměli zapomenout na sporákový vypínač, který je samozřejmě též v nabídce

socket

Zásuvky:
– klasické síťové v různých provedeních, kulaté nebo kosené atd.
– datové, zde záleží na provedení a modulu
– telefonní nebo anténní pro televizi, satelit i rádio. V podstatě se dají zakoupit podle toho, co potřebujeme do domácnosti, klidně i pro všechna tři zapojení.
Vybrat se dá nejen podle možností potřeby, ale zároveň i z barevné škály, což je naprosto vyhovující, jelikož pak jsou tyto prvky nejen efektivní, ale zároveň svými barvami vyladí ten správný design místnosti.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup