Jak si užít svátek zamilovaných doma?

Večeře v luxusní restauraci, pugét růží i červený plyšový medvídek. To vše už máte za sebou z minulých let, kdy jste slavili svátek svatého Valentýna. Letos ho pojměte trochu jinak a oslavte si ho stylově doma. Přinášíme inspiraci, co vše můžete doma s partnerem podniknout.

1) snídaně do postele

Ráno nikam nespěchejte a naservírujte si s partnerem snídani do postele. Na dřevěný podnos nachystejte 2 šálky cappucinna, vafle ve tvaru srdce, jahody, čerstvý pomerančový džus a pokud chcete udělat ráno slavnostní, tak i sklenku sektu. Zahoďte mobily, povídejte si a u toho si vychutnávejte luxusní gurmánský zážitek.

růže

2) filmový maraton

Začněte už v podvečer a pusťte si celou sérii vašeho oblíbeného seriálu. Připravte si k tomu slaný popcorn a nachos se sýrovou omáčkou. Pro dnešek neřešte, že nadrobíte na sedačku nebo že budete koukat opravdu hodně hodin.

3) domácí wellness

Naplánujte si večerní wellness rozmazlování. Po celém bytě zatáhněte žaluzie, zapalte vonné svíčky, případně nakapejte pár kapek vonného oleje do aromalampy. Dopřejte si společnou horkou koupel, na pleť naneste masku a na závěr se namažte hydratačním tělovým mlékem. Zachumlejte se do nahřátého županu a udělejte si navzájem masáž chodidel. 

4) uvařte společně večeři

Udělejte si atmosféru luxusní restaurace i doma. Hezky prostřete stůl a společně se pusťte do vaření večeře. Vyberte jídlo, které máte oba rádi, ale zas tak často si ho nevaříte. Umotejte rolky sushi nebo zapečte lososa s bramborem a smetanou.

víno

5) piknik na dece

Láska prochází žaludkem, proto je i náš poslední typ spojený s gastronomií. Na zem roztáhněte deku, na ní naaranžujte měkké polštářky a pomocí tlumeného světla vytvořte útulnou atmosféru. Do košíčku připravte cizrnový hummus se zeleninou, hroznové víno, sýry, kvalitní salámy a bagetku. Celou atmosféru podtrhněte oblíbenou hudbou a vzpomínejte na společné výlety nebo plánujte budoucnost.