Jaká omezení má pro zákazníka půjčovna dodávek

Naprostá většin z nás si v běžném životě vystačí s klasickým osobním automobilem. Koneckonců, většinou jej používáme pouze pro přesun do práce a z práce a k cestám na nákupy. A k tomu všem nám bohatě postačí.

Avšak může se snadno stát, že budeme potřebovat převézt větší náklad, než se do osobního auta vejde. V tomto případě bývá nejčastějším řešením přívěsný vozík, především proto, že na něj není potřeba zvláštní řidičské oprávnění. Občas však nestačí ani ten.

kamion5

Typickou situací, kterou pravděpodobně zažil minimálně jednou každý z nás, je stěhování. Zvláště pokud si sebou chceme do nového bydliště vzít i část nábytku. Pokud se nejedná o nábytek například z IKEY, který lze rozložit na díly a v novém domově složit, můžeme mít s převozem problém.

Zde je tedy nutné půjčit si nákladní vůz, a pokud nemáme patřičný typ řidičského průkazu, což, přiznejme si, většina z nás nemá, pak i někoho, kdo bude ochoten onu dodávku řídit. A to nemusí být vždy jednoduché. Ne každý má totiž příbuzného či známého, který má dodávku k dispozici.

kamion6

I zde však existuje řešení. Je jím půjčovna dodávek Půjčovna Praha 9, což je autopůjčovna, v jejímž vozovém parku najdeme i nákladní vozy. V mnoha vám dokonce dají k dispozici řidiče. To vše samozřejmě za poplatek. Navíc je třeba si být vědom určitých omezení.

Předně si vůz půjčujete pouze na omezenou dobu. Máte tedy pouze tento čas k tomu, abyste vyřídili vše, k čemu jej potřebujete. Navíc je nutné dávat si pozor, abyste automobil nepoškodili, a to jak při jízdě, pokud tedy nebude jezdit firemní řidič, tak při nakládání a vykládání. A co si budeme povídat, některé náklady mají skutečně ostré rohy a hrany.

Dále je tu již zmíněný fakt, že za to vše budete muset zaplatit. Je tedy nutné se předem ujistit, že budete mít dostatečnou hotovost.

Není to tedy jednoduché, ale věřte, že se to rozhodně vyplatí.