Proč jít do jednoletého jazykového studia?


Chceš se naučit nový jazyk co nejrychleji? Nebo se zlepšit v jazyce, ve kterém již delší dobu pokulháváš? S naší jazykovou školou se Ti to povede! V rámci našeho jednoletého jazykového studia se posuneš o celé 2-3 úrovně za jeden akademický rok!

pelikán u mostu

Jak výuka probíhá?

Výuka v jednoletém studiu cizího jazyka probíhá každý všední den kromě svátků a prázdnin. Studenti se učí 4 vyučovací hodiny denně ve skupinách rozdělených do dopoledních a odpoledních bloků. Do těchto skupin jsou rozděleni na základě jazykové úrovně.

Výuka trvá od září do června a výběr jazyků se každoročně mění. Vybrat si můžeš např. mezi studiem angličtiny, španělštiny, němčiny či francouzštiny. Ve třídě s Tebou bude zhruba 20 studentů a každé třídě bude k dispozici více jazykových lektorů.

Výhody studia u nás

Jednoleté jazykové studium u nás Ti poskytne řadu výhod – od možnosti chodit na kurz druhého cizího jazyka zcela zdarma spolu s kamarádem, přes složení jazykové zkoušky na konci akademického roku až po možnost zaplacení studia ve dvou splátkách.

Pokud se ke studiu navíc přihlásíte ještě v roce, ve kterém jste maturovali, získáte ke studiu status studenta a s ním spojenéstudentské výhody, včetně např. ISIC karty! Škola navíc sídlí v samém centru Brna – přímo u Moravského náměstí, a všude to tak budete mít kousek!

Během jednoho akademického roku posuneš svou jazykovou úroveň o 2-3 úrovně a svou nově dosaženou úroveň si můžeš potvrdit certifikátem, který od nás získáš po složení jazykové zkoušky.

Naše škola sídlí v samém centru Brna. Nejen, že se k ní tedy snadno dostaneš, ale po škole budeš mít velký výběr z možností, kam se spolužáky zajít na kafe nebo na pivo. Ve škole si navíc můžeš připravit zdarma kávu i čaj a školní dny si tím zpříjemnit.

bílý pelikán

Naši studenti chodí v rámci výuky na výlety či exkurze nebo se při hezkém počasí učí venku. V rámci školního roku pořádáme také např. Halloweenskou nebo závěrečnou party. Nudit se u nás nebudeš při studiu ani mimo něj!

Co pro to musíš udělat?

Prvním krokem je vyplnění přihlášky k jednoletému jazykovému studiu, kterou nalezneš na našich webových stránkách. Po jejím vyplnění obdržíš od koordinátorky jednoletého jazykového studia e-mail se všemi podrobnými informacemi, které potřebuješ do začátku vědět.

Na začátku září se poté již potkáme v prostorách školy! Ukážeme si, kde bude probíhat výuka, seznámíme Tě s našimi zaměstnanci, kteří Ti budou po celou dobu studia k ruce a poprvé se uvidíš se svými spolužáky. Především však dojde k vyplnění rozřazovacích testů, na základě jejich výsledků budete rozděleni do skupin dle své úrovně.

pelikán na pláži

Zaujalo Vás jednoleté studium cizího jazyka? Koho by nezaujalo! Pro vyplnění přihlášky stačí rozkliknout web Jazykové školy PELICAN. Pokud byste měli doplňující dotazy, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo se za námi stavte do kanceláře!