Psaníčko je králem společenských kabelek

Váháte nad výběrem správného doplňku pro slavnostní událost? Dodejte svému večernímu outfitu lesk elegantním psaníčkem! Pokud pro vás. Ženy milují tenké ploché kabelky, které snadno udrží v jedné ruce, případně je zavěsí přes rameno pomocí tenkého řetízku. Psaníčko je správným formátem pro uložení nezbytností jako jsou drobné mince, telefon, kapesníček nebo klíče. Peněženku nechte klidně doma, většina kabelek je opatřena kapsičkou na platební kartu.
zapínání kabelky
Na výběr máte kabelky z pravé kůže, semiše, textilu i akrylu, v hladkém i strukturovaném provedení, jednobarevné i třpytivé. Je samozřejmostí, že psaníčko vybíráte tak, aby ladilo s vaším celkovým outfitem a líčením. Mělo by svým designem váš vzhled podtrhnout, ale nikoli zastínit. Zvolíte-li flitrovou či metalickou kabelku, měla byste obléknout střízlivější model šatů, naopak nápadnější vzor nebo střih se doporučuje doplnit stylovou minimalistickou kabelkou.
kabelka, parfém a sluneční brýle
Jednoduché černé psaníčko je absolutní klasika, která nikdy nezklame. Je univerzální, ale není nudné a nebude odvracet pozornost od vašeho celkového vzhledu. Elegancí se mu rozhodně nemůže nic vyrovnat. Volte raději dražší provedení, z pravé kůže, dobře vypracované.
stříbrné psaníčko
Při nákupu extravagantnější nebo luxusnější kabelky zvažte, s čím ji budete kombinovat. Ladit nemusí jen s večerními šaty, koktejlkami či kostýmem. Psaníčka jsou totiž nejen jedničkou mezi večerními a společenskými kabelkami, ale i stylovým doplňkem k neformálnímu oblečení, které skvěle oživí zejména v letních měsících. Vkusná psaníčka se výborně hodí k jednoduchému bussines casual stylu, který spojuje eleganci s pohodlím. A rada stylisty: ať už k nim obujete lodičky nebo baleríny, v žádném případě se nesnažte sladit barvu kabelky a bot.
Nejdůležitější však je, abyste za všech okolností vypadala a cítila se skvěle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup