Svatební šaty na míru? To nejlepší řešení

Vdáváte se? Pak určitě připravujete svatbu a chcete mít všechno perfektní. Jednou z nejdůležitějších věcí vůbec jsou svatební šaty. Každá nevěsta toužící po velké svatbě chce ohromit svatební hosty, a zejména ženicha, svými šaty. Ty by měly dokonale padnout a zcela odpovídat představám nevěsty. Ne každá žen má ovšem konfekční postavu, které padne cokoliv, co se běžně prodává v obchodech a půjčovnách. Pokud jste jen trošku mimo průměr, můžete mít se sháněním šatů problém. Proto je nejlepší navštívit náš salon a nechat si ušít svatební šaty na míru Praha.

bílé svatební šaty

Ušijeme cokoliv
Máte alespoň nějakou představu o tom, jak by vaše šaty měly vypadat? Chcete pomoct s výběrem látky nebo střihu, abyste vypadala co nejlépe? Pokud se svěříte do naší péče, rozhodně nešlápnete vedle – ušijeme vám šaty přesně pro vás.

Chcete princeznovské šaty s dlouhou vlečkou a krajkami?
Dáte přednost koktejlkám?
Nebo chcete něco, co je originální, a určitě to nemá každá druhá vaše kamarádka, která se taky vdává?

tylové svatební šaty

Módní návrhářka by měla mít jasnou vizi, co navrhne. K tomu potřebuje součinnost klientky, která zadá jasné požadavky a přání. Během navrhování může docházet k různým změnám, protože v průběhu možná zjistíte, že šaty budou vypadat jinak, než jste si myslela, a nebo se vám zalíbí něco jiného. To všechno je normální, a zkušenou návrhářku by to nemělo rozhodit.

A jak to probíhá? Ujasníme si vaši představu, navrhneme několik šatů, ukážeme vám látky, a společně najdeme pro vás to nejlepší. Pokud bude vše v pořádku, začneme s šitím. Během pravidelných zkoušek objevíme a případně opravíme veškeré nedostatky či problémy. Můžete si být jistá, že od nás dostanete jen ty nejlepší šaty, které vám padnou jako ulité.

Být nevěstou je pro mnoho žen splněný sen, a Zoryana Stekhnovych dělá vše pro to, aby jim dala přesně to, co hledají – šaty, které budou jejich upomínka na den D.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup