Masáž prostaty vás může příjemně překvapit svou účinností

Erotické masáže si získaly oblibu z více důvodů. Jedním z nich může být individuální přístup masérek http://www.bike-forum.cz/forum/mlada-dobra-maserka-v-praze.html k intimním záležitostem a snaha o hlubší pochopení skutečné touhy klienta, kterému se nedostává patřičné pozornosti ze strany partnera, případně žádného partnera nemá. Erotická masáž může vnést do intimního života mnohem vyšší potenciál, než klasický sex, jde tu totiž o spojení erotiky a masáží v jeden celek, a jak známo masáže mají zklidňující a uvolňující charakter a dovedou každého z nás náležitě připravit na další dění. Zvolíte-li vhodnou proceduru a vyberete-li si masérku, která vám skutečně sedne, může se stát, že budete toužit po podobných prožitcích častěji.

nahá dívka

V masérských salónech vám dívky mohou být k dispozici k přikládání lávových kamenů, mohou se vám předvést v celé své kráse na klíně, mohou se vás dotýkat co největší plochou svého obnaženého těla, mohou vám dát k dispozici svá bosá chodidla, a samozřejmě věnují velkou část pozornosti penisu. Je zde však ještě něco, co by stálo za zmínku. Masáž prostaty.

erotické masáže

Na masáž prostaty reaguje každý muž trochu jinak, každému také vyhovuje trochu odlišná technika, ovšem profesionální masérka ví, jak si v těchto velmi intimních situacích poradit. Podstatou je, že se tímto způsobem dají prožít velmi silné orgasmy. Orgasmus vyvolaný jemnou stimulací prostaty je pak spojen pouze s vyměšováním prostatické tekutiny, nikoli klasického ejakulačního roztoku, tím pádem je možné prožít takovýchto orgasmů i více za sebou. Není to ovšem zaručené, že ihned napoprvé každý muž bude zmítán rozkoší a deseti orgasmy za sebou v hodinovém intervalu, na vše se musí postupně, musí se častěji trénovat, aby si organismus na něco nového přivykl. Musíte být trpěliví, a jestliže se vám masáž prostaty zamlouvá, je důležité vybrat si takovou dívku, ke které cítíte maximální důvěru. Jestliže ovšem cítíte při jemných dotecích na prostatu bolest, masáž přerušte a navštivte svého lékaře pro podezření na chorobný stav.