Už nebudete v kanceláři jediná

Přibylo pár let a vaše maturitní šaty už neobléknete. A vlastně už neobléknete ani nic z kousků, které jste si pořídila před dvěma lety. Jak je to možné, že se vám najednou nedaří udržet váhu pod kontrolou? Můžete to svádět na zpomalený metabolismus a na hormonální změny po porodu a jistě si dokážete najít i sto dalších důvodů a ospravedlnění. Pravdou však zůstává, že nedodržujete zásady zdravého stravování a že se neustále přejídáte tučnými a sladkými jídly. A vaše večerní nájezdy na ledničku? Ty vašemu zdraví a vaší postavě rozhodně neprospívají. Jistě i vy patříte mezi ty, kteří tvrdí, že se přes den nemají čas najíst. Během pracovního dne si zajdou pro nějaký kousek pečiva, nebo čokoládovou tyčinku a nechávají své tělo vyhladovět až do pozdních odpoledních hodin. Co se stane pak? Přijdete domů a lednice ani spíž před vámi nejsou v bezpečí. Prakticky nepřestanete jíst až do pozdních nočních hodin. A kilogramy přibývají a tukové zásoby se zvětšují. Samozřejmě že na to reaguje i váš metabolismus.

Po celodenním hladovění má vaše tělo konečně šanci získat nějaké živiny, a jelikož má obavy z dalšího dlouhého hladovění, všechno pak uloží do tukových zásob, aby mělo z čeho čerpat energii v následující den.
V kanceláři jste jediná, která má silnější postavu a přitom neustále vidíte, jak vaše kolegyně každou chvíli něco ujídají.

Přes hladovění cesta k hezčí postavě nevede!

Pro začátek se nepouštějte do žádných dramatických omezení. První věcí, na kterou se zaměřte je rozdělit si jídlo do pěti porcí za den a vyřaďte sladkosti. Až si zvyknete na pravidelnost porcí, tyto porce o něco zmenšete. Pokud budete pociťovat hlad a bude se vám zdát, že tukové zásoby nemizí tak rychle, najděte si moderní preparát, který vám pomůže. Sibutramin cena je velmi přívětivá a vy už nebudete v kanceláři držet prvenství ve velikosti oblečení.