Jak si ženy představují ideální sex

Něha vám s láskou půjde lépe – víte, jaký je rozdíl mezi milováním v nevěstinci a milující partnerkou? Poměrně značný, protože partnerka do něj vkládá svou duši, zatímco dívka při sexu za úplatu není duchem v podstatě přítomna a jde jí zejména o výdělek, i když se samozřejmě může snažit odvést „perfektní fyzickou práci“. Ženská duše je velmi citlivá zejména na projevy náklonnosti, a za ty považuje hlavně doteky, hlazení, mazlení, jemné masírování a stimulaci erotogenních bodů. Čím více budete láskyplní a něžní, tím větší rozkoše se vám od vaší partnerky dostane. Cizí dívka k vám při sexu za peníze může být také něžná, ale neočekávejte od ní, aby vás milovala tam uvnitř, tím pádem tomuto aktu bude něco scházet.

zamilovaná žena

Buďte k sobě otevření – vyhovět si navzájem ve svých touhách je základ, bez něhož se každý milostný vztah rozpadne. Musí vás to zkrátka v posteli bavit oba dva. Když se jeden těší a druhý ne, není to spontánní z obou stran a sex se pak promění v kompromis, kdy jedna strana vždy trpí. Snažte se vyhovět si ve svých tužbách, i kdyby se vám zdály neobvyklé. Uvědomte si, že každý z nás je jedinečný, a může každého z nás vzrušovat a bavit něco jiného.

sex za úplatu

Zkoumejte více své tělo, tělo partnerky, zapamatujte si, co je pro vás silně vzrušivé a popouštějte více uzdu fantazii, protože sex není jen o jediné poloze, po osmé večer, a pouze na lůžku v ložnici. Milovat se můžete na mnoha místech, vyzkoušet i jiná prostředí a také vyměnit večerní dobu za dopolední, kdy je v těle dostatek pohlavních hormonů.

A objeví-li se problém s úbytkem erekce, nepropadejte depresím a zaměřte se na váš jídelníček a na stresové situace, protože právě tam bývají příčinné souvislosti neposlušného penisu. Stresové hormony, alkohol, přejídání sladkostmi, uzeninami a fastfoodem, kolovými nápoji a dalšími nevhodnými potravinami udělají z muže obtloustlou figurínu, vhodnou leda tak do voskového muzea. A uvažujete-li nad tím, kde koupit Viagru, tyto úvahy raději vyměňte za otázku: „Kde koupit Macu peruánskou, Ashwagandhu, Brahmi, Kotvičník zemní nebo Korejský ženšen“, které udržují testosteron v normě bez vedlejších účinků.