Kde shánět peníze s výhodnými podmínkami?

Na trhu najdete mnoho společností, které nabízí finanční služby. Vybírat můžete z mnoha bankovních i nebankovních společností, přičemž každá nabízí trochu něco jiného. Některé jsou férové, jiné se klientům mohou hodně a zbytečně prodražit. Obecně byste se měli dívat na tří oblasti, a to:business schůzka.jpg

  • náklady,
  • komunikace,
  • reference.

Klíčová hodnota: peníze

Na konečné náklady byste nikdy neměli zapomínat. Přece jen je velký rozdíl v tom, zda za půjčení deseti tisíc korun přeplatíte jen pár set na poplatcích a úrocích, anebo čtyři tisíce. Obě varianty se ovšem mohou stát. Americká hypotéka bez registru od FAHD se vyplatí zejména těm, kteří již nějaké půjčky mají, ale potřebují další obnos na větší investici do sebe i podnikání.

Nebojte, i za krátkodobou půjčku od nebankovní společnosti, které jsou běžně dražší můžete za měsíční půjčku na deset tisíc zaplatit jen 200 Kč. Úrokové sazby https://www.penize.cz/slovnik/fixace-urokove-sazby jsou v současnosti na svém dně u všech druhů úvěrů, proto byste je právě teď měli využít naplno. Dávejte si ale pozor na RPSN. Podle toho rychle poznáte, zda se úvěr vyplatí bez ohledu na to, o co se jedná.

Transparentnost

Jak otevřená a sdílná společnost je? Nabízí možnost kalkulačky, se kterou si i online z domova můžete spočítat výši splátky nebo ne? Komunikace s poradci či odborníky by měla být velice snadná. Pokud na jejich webu nenajdete dostatek potřebných informací, něco není v pořádku. Nebojte se jich ptát i na hloupé maličkosti. Správní specialisté vám vždy rádi odpoví a dodají dostatek informací.
tabule potřesení rukou.jpg

Sledujte doporučení od lidí

Tohle je naprosto pochopitelné. Stejně jako se díváte na reference při koupi nové televize, udělejte to i zde. Zjistěte, zda jsou současní i bývalí klienti spokojeni s poskytnutými službami, cenou, komunikací i výhodností podmínek a smlouvy. Jedná se o nejlepší způsob jak zjistit, zda se do spolupráce s danou společností máte pustit nebo ne.