Nemám ráda pavouky
Mám ráda roztomilá zvířata a je mi snad úplně jedno, jaké je to zvíře. Samozřejmě, že jsou zase některá zvířata, kterých se štítím a jsou to hlavně pavouci a některé brouky nemám ráda. Nemám je také ráda, ale řeknu vám, že když vidím někde pavouka, tak se mi chce opravdu hodně brečet, kolikrát ani nevím, jak se vám pavouka zbavit. I když jsem si dala třeba do všech oken různé sítě, aby mi tam nalezli pavouci nebo komáři, tak stejně se mi kolikrát stane,
Číst dále