Šťavnatá ústa vykouzlíte leskem, svůdná zase rtěnkou


V dnešní době, kdy na trhu existují stovky kosmetických společností, nemáme skutečně o výběr těch správných produktů nouzi.Jestliže byla kdysi rtěnka přepychem, dnes ji najdeme v kabelce takřka každé ženy. Stejné je to i s leskem.Někdy ale vyvstává otázka, kdy zahalit své rty do výraznějšího odstínu rtěnkya kdy do emulze lesku na rty.

 mazání rtů
Výraznější rtěnka pro dlouhodobější efekt

Rtěnka rozhodně vydrží na vašich rtech déle. Pokud nechcete celý večírek strávit vytahováním lesku z psaníčka, volte rozhodně rtěnku. Navíc budou vaše rty namalované rtěnkou opticky výraznější.

Nechcete-li držet skleničku plnou otisků vašich rtů, volte raději matnější typy rtěnek a pro jistotu si na toaletě obtiskněte rtíky ještě do papírového kapesníčku.

Pokud vám nevadí chodit se neustále upravovat a dáváte přednost výraznějšímu, avšak zářivějšímu odstínu rtěnky, sáhněte klidně po lesklém druhu.

 rtěnky v barvách duhy

Nezapomínejte vybírat si ten správný barevný odstín. Nezáleží potom pouze na tom, jakou barvu preferujete a jaká vám sluší, ale také na garderobě, kterou jste si vybrala, a na typu akce, kterou se chystáte navštívit.Pokud je to dámská jízda s kamarádkami po barech či hudebních klubech, klidně se nebojte roztomilejších odstínů, jako je růžová nebo meruňková.

 

Vyrážíte-li na akci, kde chcete být svůdná a sexy, sáhněte po tmavším a plnějším odstínům červené, sytě oranžové nebo nahnědlé. Rudé odstíny jsou pak, co se módního trendu týče, naprosto nadčasovou záležitostí.

 červená rtěnka
Lesk pro hravější dojem

Zatímco rtěnka sice déle vydrží, lesk na rty je rozhodně hravější a zábavnější. Je pravdou, že nevydrží tak dlouho, ale rozhodně vás rozzáří. I lesky existují v bezpočtu barevných variací. Pořídit si však můžete i praktický bezbarvý, který se hodí pro každou příležitost.

 

Lesk bude skvělým společníkem k bazénu, na večírky i do práce. Pokud si tak přejete vypadat sexy a červenou rtěnku chcete pro tentokrát nechat zavřenou, rozhodně sáhněte po lesku. Je na rozdíl od rtěnky univerzálnější. Zatímco vyrazit si do parku na in-line brusle se rtěnkou je přehnané, v růžovém lesku na rty budete vypadat skvěle a docela přirozeně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup