Zábava pro malé i velké

Tvořivý svět

Návštěvníci 6. ročník veletrhu pro kreativní tvoření s názvem Tvořivý svět, se mohli těšit na desítky dílniček, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Vyzkoušeli si různé techniky tvoření dle aktuálních trendů. Ať už šlo o malování na textil, vytváření obrazců z písku, či výrobu nějakých těch dobrot. Na veletrhu Tvořivý svět se prezentovalo více než 20 vystavovatelů, každý s rozdílnou nabídku. A právě velká pestrost byla hlavním lákadlem pro všechny, kteří chtějí tvořit. Akce ale nebyla pouze o tvoření, neboť se na veletrhu představili i výrobci, kteří nabídli vlastní ručně vyráběný sortiment.
model vláčku

Art Salon

Ve stejné hale jako veletrh Tvořivý svět, druhým ročníkem pokračovala výstava výtvarného umění s názvem Art Salon. Na 30 umělců zde vystavovalo originální tvorbu, ať už obrazy, plastiky, sochy, či další umělecké předměty.

Model Hobby

Kluky, malé i velké, určitě nalákal nejstarší a největší modelářský veletrh v České republice – veletrh Model Hobby. Jeho 26. ročník nabídl kromě nejnovějších RC modelů a dronů na trhu také nevídanou porci doprovodných aktivit a soutěží. Létání s RC modely letadel a dronů v hale, bazén pro RC modely lodí s výstavou, dále RC modely expedičních speciálů, kamionů, stavební techniky a vojenské techniky. Nelze zapomenout ani na plastikové a papírové modely, nebo modelovou železnici!
Pro návštěvníky byly připraveny zajímavé workshopy. Mohli se naučit létat s letadlem, řídit kamion, nebo zdolávat nezdolný terén expedičním speciálem. V rámci aktuálních trendů nechyběl na veletrhu Model Hobby ani 3 D tisk, který se stává nedílnou součástí modelářské dílny. V rámci specializované sekce s názvem Print In 3 D bylo možné získat i odborné rady, nakoupit tiskárny a materiál.
plechovky s barvou

Soutěže

Pro soutěživé návštěvníky byl připraven zajímavý závod Model Hobby Boat Battle o 3 D tiskárnu. Anebo se návštěvníci mohli zapojit do Mistrovství ČR papírových vlaštovek a jako hlavní cenu získat zapůjčení nové Škody Karoq na víkend s plnou nádrží.
Kromě uvedených akcí se v konaly ještě veletrhy hraček, potřeb pro kojence a děti, nebo videoher a interaktivní zábavy. K vidění toho bylo opravdu mnoho a všichni, kdo se chtěli bavit, inspirovat a objevovat nejnovější trendy si návštěvu 100 % užili!