Charakteristika jednotlivých znamení zvěrokruhu

BERAN
Ctižádostivost je přesně vystihuje! Nenechají si vnutit žádný cizí názor. Vytvoří si vlastní. Jsou cílevědomí a otevření. To z nich dělá skvělé obchodníky. Na druhou stranu jsou ale sebestřední, hrozně vzteklí a agresivní.
BÝK
Jsou velmi přátelští, spořiví, svou důsledností a praktičností vyzařují nad všechna ostatní znamení. Tyhle vlastnosti bohužel ale vedou k hamižnosti. Nic od nich nečekejte. Vše dělají jen pro své blaho. O opaku je nikdy nepřesvědčíte.
BLÍŽENEC
Jejich pravidlo číslo jedna: Nikdy se nenudit! Ani vy se s nimi nudit rozhodně nebudete. Večírky, diskotéky, akce. Velmi společenští, komunikativní, veselí. Z toho pramení záporné vlastnosti. Nevěra jim není cizí. A ještě k tomu s lidmi velmi rádi manipulují.

úplněk

RAK
Citově založené znamení. Ať už se jedná o vlastnosti pozitivní či ty záporné, vše se motá okolo citů. Potřebuji lásku, něhu, jsou velmi citliví, co se týče jejich osoby. Ovšem to se nedá říct o citech k ostatním. Budou vás ze všeho podezírat.
LEV
Toto znamení přesně vyznačuje jeho název. Lev. Je vždy autoritou. Ví přesně, co chce a jde si za svým cílem i přes mrtvoly. Zabezpečí vaši rodinu, ale na oplátku musíte skousnout jejich arogantní chování. Myslí si zkrátka, že jsou nejlepší.
PANNA
Svou skromností vás naprosto učaruje. Váží si každé maličkosti. Je velmi upřímná a dobrosrdečná. A hlavně velmi pořádkumilovná. Odsud pramení její puntičkářství, které vám mlže lézt na nervy. Budete mít pocit, že nikde nic neuděláte podle jejich představ.

anděl
 
VÁHA
Je lanem pro spojení rozvrácených vztahů. Velmi ráda spojuje lidi. Je harmonická, přátelská, ale i spravedlivá. Její špatnou vlastností je, že neumí dodržet slovo. Naslibuje vám zlaté z nebe a možná se nikdy nedočkáte.
ŠTÍR
Jeho cílem je úspěšnost a moc. Rozhodně nepatří mezi povaleče. Všichni štíři jsou výborní soudci a právníci. Očekávejte ale, že si tyto vlastnosti tahají i domů. Nic před nimi neutajíte. Máte na něco svůj názor? Nezajímá je.
STŘELEC
Zábava, vtípky, legrácky. Tohle je jejich život. Jednoduše vás rozesmějí. V tomhle prostě vynikají. Nesmíte je ale nikdy omezovat. Střelec chce volnost. Jeho snobské vlastnosti vám způsobí velké deprese.
KOZOROH
Snílek. Už od dětství má své sny za kterými si pomalými kroky jde, a většinou k nim dojde. Jsou zkrátka vytrvalí a cílevědomí. Vaše city a přání jsou ale až na druhém místě. Nemůžete mu stát v cestě k cíli.
VODNÁŘ
Komunikativní, má rychlé reakce, nestydí se. Velmi rychle se začleňuje do společnosti. Jsou zvědaví jak kostelní myš. Milují pomluvy a rádi je rozšiřují. Jsou drzí a dokážou ohodnotit každý váš krok.
RYBA
Chytří, nekonfliktní, většinou nejlepší přátelé na celý život. V nouzi vám vždy pomohou. Nikdy se k vám neotočí zády. Jsou to ale lenivé hysterky. Pořádkumilovnost rozhodně nepatří k jejich vlastnostem. Musíte uklízet i za ně.