Domácí výčep je nejlepší volba

Každý správná občan České republiky by měl někdy v životě ochutnat zlatavý mok zvaný pivo. Tento nápoj je tu už od nepaměti a v minulosti hrál velkou roli při rozhodování. I proto se do dnes říká, že je alkohol metla lidstva. Toto přísloví není od pravda daleko a to porto, že právě v hospodě, se probírá nejvíce věcí a lidé tam řeší svoje problémy. Ovšem cena za točené pivo je nyní až enormní a spousta lidí už odmítá tuto částku platit. Pokud i Vás štve, jak si hospodský nasadil cenu, tak se na jeho pivo vykašlete a kupte si pípu s chlazením domů.

pípa s chlazením

Pokud zainvestujete do domácí pípy, tak získáte nejen pivo za nákupní cenu, ale také svobodu volby. Budete si moct koupit, jaké pivo chcete a nebudete muset pít furt jeden druh piva dokola. K tomu však budete potřebovat všechny druhy narážecích hlav. Většinou jsou však součástí balení, nebo se dají jednoduše dokoupit. Také si budete moct vybrat, kolika litrovou bečku si koupíte. Samozřejmostí je, že Vás neopustí ani Vaši přátelé. Jakmile se dozví, že máte doma výčep, tak u Vás budou pečení vaření. Vždy se tak budete moct složit na pivo a každý z Vás ušetří nemalé peníze, které by nechal hospodskému. Další a to velkou výhodou je fakt, že výčep budete moct neustále stěhovat a půjčovat. Tudíž ho můžete vzít na jakoukoliv akci a poté si ho zase odvést. O trubky se samozřejmě budete starat sami a tak je jen na Vás, jak si výčepní trubky budete čistit. Ovšem nemusíte mít žádný strach, nové trubky nestojí tisíce.

pípa s chlazením

Pokud tedy Váš hospodský zdražil na tolik, že už odmítáte platit takové ceny za točené pivo, tak neváhejte a investujte do výčepu. Zaručeně se Vám tato částky rychle vrátí a navíc budete mít výčep dlouhé roky. Ke všemu se zbavíte blbých řečí manželky, že neustále sedíte v hospodě. Teď si bude moct dát zlatavý mok s Vámi a to bez blbých řečí.