Neúčelová půjčka na cokoliv – americká hypotéka

Stále více a častěji se propagují takzvané nebankovní půjčky a úvěry. To znamená, že si pro půjčku nejdete do banky, ale zvolíte jinou společnost. V dnešní době často ani nevíme, že se nejedná o banku, protože tyto společnosti mají různé názvy, mají reklamy v televizích a rádiích a tak se tím lidé nezabývají a když si chtějí půjčit, tak si zkrátka a dobře vyberou to, čemu dají přednost.

Vybírají podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, nebo se poradí s nějakým odborníkem. Samozřejmě s přihlédnutím k jejich možnostem splácení, ale také například zástavy, jako jsou hypotéky, u kterých ručíte nemovitostí a za ní získáte určitá procenta z její hodnoty.

peníze kolíčky

Jedním z podobných produktů je i americká hypotéka. O kolik se může jednat v případě této finanční možnosti? Komu je určena?

Pokud si chcete půjčit neúčelovou půjčku, čili chcete s penězi zaplatit to, co je potřeba, pak jistě víte, že pokud půjdete do banky, tak zaplatíte větší úrokovou míru, protože účelové půjčky jsou vždy „levnější“. Pokud byste s penězi chtěli zaplatit cokoliv, pak samozřejmě můžete, ale je to daň, která je věnována bankám. Naštěstí jsou zde i tyto jiné možnosti. Zbytečně nemusíte přeplácet, ale můžete si vybrat produkt, který je šitý na míru přímo vám.

Od toho je zde americká hypotéka Fahd.

Ta se nyní poskytuje podnikatelům formou podnikatelského úvěru. Vyplácí se až 70% z hodnoty nemovitosti a doba splácení může být až 30 let.

Podnikatelé mohou tento úvěr využít ve svém podnikání a s penězi zaplatit cokoliv, co zrovna potřebují.

peněženka karta

Další výhodou je, že se nezkoumají registry, takže o žádné výhody nepřijdete, právě naopak. Pokud máte záznam, i přesto můžete u nebankovní společnosti úvěr získat. To by v případě banky neplatilo.

Ovšem s penězi z hypotéku můžete naložit podle libosti. Nemusíte dokládat žádné faktury, ani žádné další údaje. Vyřízení je snadné a velice rychlé, bude trvat maximálně pár dní. Pokud si to přejete, může se vše vyřídit expres do 24 hodin.