Domy pro ty, kteří nepotřebují vily a velké rozlehlé budovy

v Máte rádi soukromí? Chcete mít vlastní dům? Toužíte po útulné leč praktickém a nízkoenergeticky nákladném bydlení? V tom případě se podívejte na naši nabídku mobilních domů!
v Mobilní dům splňuje všechny tyto nároky a je proto vhodnou alternativou pro ty, kteří netouží po vilách a rozlehlých objektech. Jsou skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi soukromí a líbí se jim útulné prostředí. Domy jsou nové a krásné, takže se dá mluvit i o velice moderním a vkusném bydlení.
venkovský dům.jpg
v V případě, pokud byste chtěli dům využívat jako celoroční bydlení, stačí se nám ozvat. My vám dům dovezeme, ustavíme, napojíme, a v případě potřeby provedeme jakékoli opravy, rekonstrukce, modernizace i inovace. Domy se zateplují speciální technologií.
skleník na zahradě.jpg
Další výhodou je náš konfigurátor, na kterém si můžete své bydlení navrhnout podle svých představ!Zvolit si můžete velikost domu i vybavení, jestli chcete spíše dřevostavbu nebo spíše dům, který bude vypadat jako zděný. Můžete si zvolit kolik budete chtít místnosti. Samozřejmostí je vždy kompletně a plně vybavená luxusní kuchyně, moderní koupelna s umyvadlem, vanou nebo sprchovým koutem a také toaleta. Praktický obývací pokojíček, kam dáte sedací soupravu a televizi a pak nějaký pokojíček navíc pro děti? Nebo děti nemáte, takže vám bude stačit už jenom ložnice? Navolte si vše podle svých potřeb.
Takovéto domy mají i velice nízké měsíční náklady. Domy jsou stavěny jako nízkoenergetické, takže se nemusíte obývat vysokých měsíčních splátek. Nízkoenergeticky náročné jsou všechna obydlí, která vyrábíme, protože moc dobře víme, že energetická náročnost je jedním z velice důležitých faktorů a kritérií, pro která si zákazníci naše domy oblíbili. Pomůžeme i zvolit vhodné financování, a to v případě, že nemáte celou částku na svém kontě a budete volit jiný druh financování.
zahradní židle.jpg

Domy se dají využívat i rekreačně

Mobilní domy se dají využít mnoha různými způsoby. Mobilheimy se dají využívat jak rekreačním způsobem, tak také pro účely celoročního bydlení.
Útulné, vkusné, moderní a krásné bydlení pro každého. Přesně těmito slovy by se daly popsat mobilheimy.