Bytový design Praha

V designovém studiu Bydesign působí tři designérky s bohatou praxí, které kompletně upraví váš interiér a poradí s bytovým designem v Praze. Ke každému klientovi zaujímáme individuální přístup a plně respektujeme a upřednostňujeme jeho požadavky. Můžete si zvolit mezi kompletním projektem, kdy se provede zaměření, 2D návrh, 3D vizualizace a realizace nebo pouze konzultace s našimi odborníky.

design kuchyně.jpg

Architektky designového studia pracují tak, aby respektovaly barvy a materiály použité v interiéru a citlivě k sobě ladily. Také se zaměřují na funkčnost, použitelnost, kvalitu, pohodní a design s ohledy na individuální finanční možnosti klienta. Firma pracuje se stálými a prověřenými dodavateli z celé České republiky a taktéž realizuje projekty na jakémkoliv místě v České republice. Pokud se rozhodnete pro služby designového studia Bydesign, v první řadě pro vás bude zpracována projektová dokumentace ve 2D, kde bude vyobrazeny pohledy na všechny stěny, elektroinstalaci, vodu, kanalizaci atp.

Následovat bude vytvoření vizualizace ve 3D, kdy pro vás zpracujeme konečný vzhled vašeho interiéru. Uvidíte tak nový design svého domova dříve, než se zrealizuje zakázka. Budete moci zhodnotit celkový dojem z interiéru a budete mít prostor k úpravám. Získáte představu o řešení interiéru, včetně barev a materiálů, které se při realizaci použijí.

obývací pokoj.jpg

Potom budou následovat cenové nabídky projektu, kdy se dohodnete na financování realizace. Po podrobné konzultaci nastane realizace interiéru, kdy pro vás vytvoříme interiér na klíč. Realizace je provedena na základě kompletního projektu interiéru. Realizace začíná tak, že začínáme komunikovat s našimi dodavateli, zajišťujeme dodávku zboží, koordinujeme aktéry stavby, koordinujeme stavbu a následně vám stavbu předáme. Na stavbě zajišťujeme autorský dozor. Pokud se s námi rozhodnete realizovat interiér, není povinností, aby byl projekt zpracován u nás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup